تعبیر خواب گلدوزی

تعبیر خواب گلدوزی

فهرست مطالب

برای آگاهی از تعبیر خواب گلدوزی این مطلب را دنبال کنید.

گلدوزی کردن در خواب نشانگر آن است. که اوقات خود را بیشتر به بیهودگی تلف میکنید. اگر زنی ببینید، در خواب مشغول گلدوزی است. این خواب از یک رویای پیش‌بینی‌کننده، مانند؛ تفریح سالم و عاشقانه خبر میدهد.

تعبیر خواب به شما کمک می کند، تا خواب های خود را در کمترین زمان ممکن تعبیر کنید.

تعبیر خواب گلدوزی کردن، اشاره بر افرادی دارد. که شما را دوست دارند. ولی؛ به شما وفادار نیستند. آنها به شما خیانت خواهند کرد!

برخی از معبرین، گلدوزی کردن در خواب را دلیل بر خوشبختی و خوش شانسی بزرگ و سود کلان، میدانند.

اگر دختری، خودش را در حال گلدوزی کردن ببیند. به معنای آن است. که در آینده نزدیک، شخصیت معصوم و نجیب او توجه دیگران را به خود جلب می کند. همچنین؛ توانایی های او در انجام هر کاری که به بهترین شکل انجام می دهد، نادیده گرفته نخواهد شد.

تعبیر خواب گلدوزی کردن

گلدوزی در خواب، نشانگر آن  عمل دقیق و متفکرانه است. با در نظر گرفتن تمام جزئیات. همچنین؛ گلدوزی کردن در عالم خواب، خصوصیات و ویژگی های اصلی شما را نشان میدهد.

اگر مردی خود را در حال گلدوزی کردن پارچه ببیند، این خواب از ورود عضوی جدید به خانوادش خبر میدهد. مانند؛ همسر.
در صورت تمایل میتوانید، تعبیر خواب پارچه را ازین صفحه، مشاهده فرمایید.

اگر دیدید که بدون طرح و الگویی درحال انجام گلدزوی هستید؛ به این معنا است. که با مشاغل گیج کننده ای درگیر هستید. که بزودی به شکست ختم میشود.

معبری غربی معتقد است. که گلدوزی کردن در خواب از رازهایی خبر میدهد. که بزودی آشکار خواهد شد. همچنین؛ نشانگر آن است. که قوه تخیل غنی دارید. و رویای عشقی زیبا را در سر می پرورانید. از احساست جدید، و اتفاقات خوشایند نیز خبر میدهد.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
Inline Feedbacks
همه نظرات
0
لطفا خوابتون رو در این بخش بنویسیدx