تعبیر خواب ناخن مصنوعی

تعبیر خواب ناخن مصنوعی

فهرست تعبیر خواب ها بر اساس موضوع

در اینجا می خواهیم مطالبی را در مورد تعبیر خواب ناخن مصنوعی به شما گزارش دهیم.تعبیر خواب ناخن مصنوعی این خواب میتواند نشان دهنده این نیز باشد که شما آماده انجام کاری و ایجاد تغییری هستید. دیدن ناخن کاشت شده و مصنوعی در خواب نشان دهنده ناراحتی درونی است.

در سایت ما میتوانید تعبیر خواب آنلاین را مشاهده کنید.

چیزی که این خواب میخواهد به شما بگوید این است که با اشتباهات  و خطا های خود رو برو شده و خود را ببخشید تا بتوانید به آرامش و خوشی در زندگی برسید

اگر در خواب ببینید که از ناخن مصنوعی استفاده می کنید این خواب میتواند تنها یک نماد اولیه باشد.
تئوری کارل یونگ را میتوان درباره خواب ناخن مصنوعی و ذهن نیمه هشیار به کار برد.

نتیجه گیری من این است که این خواب نشان میدهد کاشت ناخنی مصنوعی که در خواب دیدید
تنها ناشی از علاقه شما به ناخن مصنوعی در بیداری است! شکستن ناخن، در زندگی روزمره نشانه یک بدبختی و مشکل و  یک کابوس است.

مطیعی تهرانی میگوید

اگر در خواب ببینید که ناخن مصنوعی شما شکسته یعنی باید از این که به دیگران بگویید چطور زندگی کنند دست بردارید

. این خواب میتواند نشان دهنده این امر هم باشد که نیاز به کسی دارید که با او بتوانید مکالمه  و صحبت های صادقانه ای داشته باشید.  که به دور از فریب باشد.

اگر در خواب ببنیید که ناخن مصنوعی میگذارید و آن می شکند نشانه بدبختی و مشکلات و گرفتاری ها در زندگی است و بدین معناتس که اتفاقات بدی برایتان می افتد که ناراحت کننده است

اگر در خواب ببینید که بچه ای ناخن مصنوعی میکارد نشانه این است که فردی وارد زندگیتان می شود و به شما عشق می ورزد و مهربانی می کند و شما را جذب خودش میکند(در صورت تمایل میتوانید تعبیر خواب بچه را مشاهده کنید.)

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از

5 نظرات
Inline Feedbacks
همه نظرات
5
0
لطفا خوابتون رو در این بخش بنویسیدx