تعبیر خواب کامل ابن سیرین

تعبیر خواب کامل ابن سیرین

فهرست مطالب

تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا

تعبیر خواب های ابن سیرین یکی از بهترین و دقیق ترین تعبیر هایی است که وجود دارد و شما برای اینکه از تعبیر خواب خود بر اساس گفته های ابن سیرین مطلع شوید می توانید در بخش جستجو پایین خواب تان را جستجو نمایید و یا اینکه در نظرات خواب تان را بگویید تا تعبیر شود
همچنین شما می توانید از ابزار تعبیر خواب آنلاین در گوشه صفحه استفاده کنید

تعبیر خواب کامل ابن سیرین جز از آن دسته کتاب هایی است که بسیار بر سر زبان ها است و مردم آن را به عنوان کتاب تعبیر خواب قبول کردند.

محمد ابن سیرین بر اساس یکی از معروف ترین معبر ها در ایران و جهان اسلام می باشد و او علم تعبیر خواب را از استادان خود آموخت و برای این امر از نوشته‌های کهن ایرانی بسیار بهره می برد

زندگی نامه ابن سیرین

ابن سیرین به این نکته همیشه اشاره می کرد : در بیداری از خدا بترس و آن چه که در خواب می‌بینی موجب غفلت تو نشود

محمد بن سیرین بصری شخصی صاحب علم و دین بود که پدرش برده ای بیش نبود و  در آن زمان ابن سیرین به تعبیر خواب آنلاین بسیار شهرت داشت و مردم برای تعبیر خواب های خود به او مراجعه می کردند،
بخاطر همین خاطر در کتاب ها داستان هایی از اون نقل شد و این کتاب ها روز به روز بین مردم گسترش پیدا کرد و زبان زد خاص و عام شد.

ابن سیرین بزازی زیبارو و جوان که شاگردی ماهر و پر انرژی در این کار و حرفه خود بود که هر کسی از یک کیلومتری او را میدید شیفته زیبایی و مردانگی او می شد.

ابوبکر محمد بن سیرین در سال 33 قمری طلوع و در سال 110 قمری غروب زندگی خود را دید.

در این مقاله تعبیر خواب کامل ابن سیرین را مشاهده می کنید.

دلیل خوش بو بودن ابن سیرین

خوش بو شدن ابن سیرین برای همیشه داستانی جالب دارد که قطعا شنیدن آن شما را به تعجب وا می دارد.
ابن سیرین که شخصی زیبا رو بود و در بزازی کار می کرد ، روزی زنی جوان و زیبا رو به مغازه می آید و از عمد شروع خرید زیاد می کند .
تا ابن سیرین مجبور شود به ایشان کمک کند و وسایل را برای ایشان به منزل ببرد .
وقتی که به منزل می رسند زن جوان که ابن سیرین را به داخل منزل می برد سعی در انجام گناه با او را داشت.

او سعی کرد از این موضوع فرار کند و راهی به ذهنش رسید تا خود را نجات دهد.

ابن سیرین در واقع هنگامی که همه چیز مهیا بود تا به این گناه آلوده شود اما ناگهان بر نفس اماره اش غلبه کرد.
و توانست از آنجا فرار کند و خودش را از مبتلا شدن به آن گناه دور کند.
زمانی که زنان به سوی او آمدند تا ابن سیرین را با هم خواب کنند او به سمت دسشویی رفت و لباس هایش را به کثیف کرد و همین باعث شد تا دیگر آن دو زن منصرف شوند.

او از خانه بیرون آمد و خود را به کنار جوى آب رساند ، لباسهایش را شسته و غسل نمود. ناگهان دید که شخصى پیدا شد
لباس ‍نیکویى برایش آورد و آن ها را پوشید و بوى خوش به او مالید.
این بو باعث شد تا او همیشه بوی خوش دهد ، او همیشه خوش بو بود و رایحه خوشی از او می آمد
او بخاطر دوری از گناهی کبیره که به سوی او آمده قادر به تعبیر خواب و معطر به بوی خوش ابدی شد.

تعبیر کردن خواب ها توسط ابن سیرین

تعبیر خواب در واقعی علمی است که از سوی خداوند به برخی افراد اعطا شد تا بر اساس آن بتوانند وضعیت زندگی را در آینده پیش بینی کنند و در این دنیا آرامش روحی را برقرار کنند.

همچون یوسف پیامبر که این توانایی او باعث شد تا مردم از مشکلاتی که در زمان قحطی پیش می آمد در امان کامل باشند و به راحتی 7 سال را در قحطی و بدون هیچگونه آذوقه ای سپری کنند.

در حال حاضر کتاب ها و دست نوشته های زیادی وجود دارد که به خواب گذاری های ابن سیرین مربوط می شود اما پس از بررسی معلوم شد که تعداد نوشته های ابن سیرین در این مورد کم بوده است و تمامی تعابیر های او به صورت شفاهی بوده است.

نحوه تعبیر ابن سیرین

معنی کردن خواب و رویا یکی از نکات مهمی بوده که ابن سیرین به آن پرداخته است.
اما به این موضوع باید اشاره داشت که ابن سیرین این قدرت را از خداوند دریافت کرده است و این کار در واقع هدیه خداوند به او بابت پرهیز از گناه کبیره و عزت نفس بوده است

قطعا تعبیر خواب ابن سیرین جز زبان زد عام و خاص است و کتاب هایی نیز در اینباره توسط افراد متفاوتی چاپ شده است، به طور مثال کتاب تعبیر خواب ابن سیرین به نویسندگی ابوالفضل حبیش بن ابراهیم تفلیسی، یک نمونه از کتاب های معروف است.

افراد دیگری نیز مانند ابن سیرین وجود داشته اند که چنین نعماتی را توانستند از خداوند دریافت کنند و علت آن نیز انجام کار درست در بدترین زمان ممکن بوده است

تعبیر خواب ابن سیرین

کتاب های تعبیر خواب ابن سیرین

امروزه کتاب های در زمینه تعبیر خواب کامل ابن سیرین چاپ شده اند که مطالب گفته شده در گذشته را جمع بندی و در کتاب های خود ارائه کردند.

تمامی حالت های خواب در کتاب به زبان ها مختلف درج شده است و به غیر از تعبیر خواب ابن سیرین ، تعبیر خواب های دیگری همچون تعبیر خواب امام صادق، دانیال نبی و حضرت یوسف وجود دارد.

هر خواب بسته به شرایطی که در آن حاکم می باشد معنای متفاوتی دارد اما در گفتار این چند بزرگوار که دین اسلام را داشتند اکثر خواب ها با شرایط های حاکم بر آن تعبیر یکسان در نظرات آن ها داشته است.

0
خواب های تعبیر شده

در صورت تمایل به مشاهده خواب هایی که توسط امام صادق تعبیر آن انجام گردید شما می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید و در آن صفحه تمامی خواب هایی که ایشان تعبیر کردند را مشاهده نمایید.

تعبیر خواب امام جعفر صادق (ع)

استاد رائفی پور در مورد ابن سیرین

استاد رائفی پور در این ویدیو توضیح می دهد که چگونه محمد ابن سیرین توانست معبر شود و داستان ابن سیرین را به طور کامل بیان می کند.

در صورتی که شما در این مورد نظری دارید می توانید نظر و خواب خود را  در بخش نظرات اعلام کنید .
خواب شما در این صفحه بر اساس سخنان ابن سیرین به صورت رایگان تعبیر می شود.

3.3 37 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از

1.4K نظرات
Inline Feedbacks
همه نظرات
1.4K
0
لطفا خوابتون رو در این بخش بنویسیدx