تعبیر خواب اپرا

تعبیر خواب اپرا
فهرست تعبیر خواب ها بر اساس موضوع

در اینجا می خواهیم مطالبی را در مورد تعبیر خواب اپرا به شما گزارش دهیم.

تعبیر خواب اپرا بدین معناست که اگر کسى در خواب ببیند که به عنوان تماشاگر، در اپرایى حضور یافته است، بدین معنا است که با دوستانى هم سلیقه آشنا شده و در کارها پیشرفت مى‏کنید و نتایج خوبى به دست مى‏آورید. و هر انچه را که می خواهند به دست می آورند.

در سایت ما میتوانید تعبیر خواب آنلاین را مشاهده کنید.

لیلا برایت میگوید:

دیدن اپرا در خواب، نشانه‏ى زندگى خانوادگى یا شخصى شما مى‏باشد
و اگر خودتان در اپرایى شرکت کردید معنا این است که کار مهمى انجام مى‏دهید، اما فایده‏ى کمى مى‏برید.

اگ در خواب ببینید که با مردی به اپرا می روید نشانه این است که پول زیادی به دست می اورید.(در صورت تمایل میتوانید تعبیر خواب پول را مشاهده کنید.)

درکتاب سرزمین رویاها آمده است :

تعبیر خواب اپرا بدین معناست که اگر در خواب ببینید که به اپرا میروید نشانه این است که آشفتگی بزرگ در خانواده به وجود می آیدکه از جمله این اتفاقات ممکن است که از دست دادن عزیزانتان و فامیلتان باشد و یا فرد مهم زندگیتان در تصادفی زخمی می شود و مجروح می شود.

اگر در خواب ببینید که در اپرا هستید نشانه این است که  کارهای شما بسیار مغشوش است.

اگر در خواب ببینید که هنرپیشه ها در اپرا هستند نشانه کامیابی در عشق

اگر در خواب یک اپرای بزرگ ببینید نشانه این است که  یک دوست که مدت زیادی غایب بوده است برمیگردد. و دوباره شما نیز با او صحبت می کنید

اگر در خواب ببینید که با دوستانتان به اپرای بزرگ می روید نشانه این است که شما برای انجام برخی از کارها از بزرگتر ها مشورت میگیرید که دچار اشتباه نشوید.

اگر در خواب ببینید که پیر زنی به اپرا می رود نشانه این است که در زندگی شما اتفاقات عجیبی می افتد و کنترل زندگیتان از دسستتان خارج می شود و نمیتوانید آن را اداره کنید.

مقالات مرتبط

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
Inline Feedbacks
همه خواب ها
0
اگر تعبیر خواب رایگان میخواهید در این بخش بنویسیدx