تعبیر خواب شستن ماشین

تعبیر خواب شستن ماشین

فهرست تعبیر خواب ها بر اساس موضوع

برای مطلع شدن از تعبیر خواب شستن ماشین این مطلب را دنبال کنید.

تعبیر خواب شستن ماشین در خواب، به خودی خود معنای تعادل می‌دهد. البته هر تعادلی لزوماً معنای تدبیر نمی‌دهد. بلکه جزئیات ماشین شستن‌تان است که تعبیر خواب شما را دقیق می‌کند.

در سایت ما میتوانید تعبیر خواب را مشاهده کنید.

اگر در خواب دیدید که ماشین‌تان را در کارواش می‌شوئید، یعنی شما به تدبیر مدنظر خودتان نزدیک شده‌اید.
انتظار که ندارید به تدبیر من نزدیک بشوید؟ هرکس تدبیر خودش را دارد.

اما اگر ماشین‌تان را در حیاط خانه بشوئید، و با شیلنگ آب هم اینکار را انجام بدهید،
یعنی نه تنها تدبیری ندارید، بلکه شما تبدیل به انسانی غیرقابل تحمل شده‌اید.(در صورت تمایل میتوانید تعبیر خواب حیاط را مشاهده کنید.)

شما مصداق نرود میخ آهنین در سنگ هستید. مگر می‌شود تابحال کسی به شما تذکر نداده باشد؟

اگر ماشین‌تان را فقط و فقط با یک سطل آب یا با دستمال خیس تمیز می‌کنید، نشانه خوشی و سعادت در زندگی است و بدینم عناست که اتفاقات خوبی برایتان می افتد.

اگر در خواب ببینید که در حیاط همسایه ماشین خود را می شویید نشانه این است که رزق و روزی فراوانی از خداوند به شما می رسد و شما قدردان این نعمت ها خواهید بود و بسیار خشنود خواهید شد

اگر در خواب ببینید که ماشین خود را به کارواش برده اید و در آنجا می شویید نشانه اسن است که شما در زندگی راختی و آسایش و آرامش و سلامتی را تجربه خواهید کرد و به هر آنچه ک می خواهید می رسید و خوشحال می شوید.

اگر در خواب ببینید که در کوچه ماشین را می شویید نشانه بروز مشکلات و گرفتاری ها در زندگی است و بدین معناست که در زندگیتان خبر های بدی به شما می رسد ک ناراحت کننده است و نگران کننده.

5 1 رای
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از

5 نظرات
Inline Feedbacks
همه نظرات
5
0
لطفا خوابتون رو در این بخش بنویسیدx