تعبیر خواب مغازه شیرینی فروشی

تعبیر خواب مغازه شیرینی فروشی

فهرست مطالب

برای مطلع شدن از تعبیر خواب مغازه شیرینی فروشی این مطلب را دنبال کنید.

باز کردن مغازه شیرینی فروشی بدین معناست. که اگر برای خودتان باشد. نشانه اتفاقات خوش ایندی است. که در اینده نزدیک و در زمینه عاطفی اتفاق خواهد افتاد.

اگر برای اهل منزل بخرید، بیانگر عاقبت بخیری و سلامت بواسطه ی دعای خیر پدر و مادر است. چنانچه؛ ببنید که برای خواهرتان از مغازه شرینی فروشی، شیرینی خریدید به علامت این است. که بزودی بخت ایشان باز می شود.
خریدن برای بستگان یا آشنایان خود در خواب، بیانگر دعوت شدن در مجالس شادی و بیشتر عقد یا عروسی است. و همچنین؛ نشانه شنیدن خبر های خوب است. خریدن شیرینی از مغازه شیرینی فروشی برای افراد فوت شده، میتواند تغییرات مهم و کار سازی را در زندگی برایتان به ارمغان بیاورد. و به گفته ی شیخ طوسی؛ سبب گشایش در کارها خواهد شد. و مشکلاتتان حل می شود

در سایت ما میتوانید تعبیر خواب را مشاهده کنید.

آنلی بیتون می گوید:
  • تعبیر خواب مغازه شیرینی فروشی اشاره به زنان باردار، خوشبختی زیاد و همچنین بدست اوردن پول و دارایی و ثروت است.
  • دیدن این خواب، برای مردان بیشتر به علامت شیرین و آسان تر شدن زندگی برای بچه ها و یا کودکان و پیدا شدن روابط جدید و دوستانه با دیگر افراد است. و برای سالمندان دیدن چنین رویایی روزی حلال است.
  • تعبیر دیدن یا خوردن شیرینی در مغازه شیرینی فروشی در خواب، نشانه زیاده روی، هوسرانی و لذایذ ممنوع است.
  • شاید شما خودتان را از لذت و خوشی محروم کرده اید. و این خواب، راهی برای شماست که به خود پاداش دهید.
  • تعبیر دیگر خواب مغازه شیرینی فروشی استعاره ای از عشقتان یا یک شخص خاص در زندگی تان است.

تعبیر خواب پختن شیرینی

اگر در خواب ببنید که در مغازتان شیرینی می پختید، تعبیرش این است. که در زندگی جاه طلب هستید. و انرژی زیادی برای ادامه زندگی و کسب موفقیت دارید. و میخواهید که در زندگی پیشرفت کنید. شما از موقعیت های اجتماعی بسیار خوبی در آینده برخوردار خواهید شد. و پیش دیگران محبوبیتی زیاد پیدا خواهید کرد.

اگر دختری در خواب ببینید که مشغول شیرینی پختن در مغازه شیرینی فروشی است. یعنی که به زودی خبری خوش به او خواهد رسید. به احتمال زیاد با شخصی آشنا شده. و با او ازدواج خواهد کرد.
(در صورت تمایل میتوانید تعبیر خواب ازدواج را مشاهده کنید.)

اگر مردی خواب پختن شیرینی ببیند، تعبیرش این است. که کسب و کاری جدید را شروع خواهد کرد. و در آن موفق خواهد شد. و پیشرفت میکند.

4 2 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از

7 نظرات
Inline Feedbacks
همه نظرات
7
0
لطفا خوابتون رو در این بخش بنویسیدx