تعبیر خواب کمد

تعبیر خواب کمد
فهرست تعبیر خواب ها بر اساس موضوع

برای آگاه شدن از تعبیر خواب کمد این مطلب را بخوانید.

کمد لباس بخشی از وجود شما است که؛ از اطرافیان پنهان کرده‌اید. چونکه تمایل ندارید دیگران از آن بدانند. یا اینکه خودتان بخش را در درونتان نپذیرفته ‌اید.

تعبیر خواب کمد به رازی اشاره دارد که، از بقیه پنهان کردید. و افشای آن به ضررتان است. اگر خواب ببینید که؛ داخل کمد پر از اشیاء و کالاهایی تمیز و مرتب است. نشانه خوشی و راحتی است.

دیدن اینکه، داخل کمد پر از اشیاء و اجناس کثیف و نامرتب باشد، علامتی از تنگدستی و بدبختی، میباشد. کمد کوچک در خواب، نشانگر آنست که با بیگانگان همنشین خواهید شد.

*تعبیر خواب آنلاین این را می توانید از گفتگو آنلاین درون سایت متوجه شوید.*

آنلی بیتون می‌گوید :

اگر خواب ببینید داخل کمد پر از اشیاء و کالاهایی تمیز و مرتب است، نشانه خوشی و راحتی است.

اگر داخل کمد پر از اشیاء و اجناس کثیف و نامرتب باشد، علامت تنگدستی و بدبختی است.

دیدن کمدی کوچک در خواب، نشانه آن است که با بیگانگان همنشین خواهید شد.

مطیعی تهرانی گوید:

در خواب کمد دیدن یا داشتن آن نشان آن است که؛ با شخصی اعم از زن یا مرد امین و درستکار و قابل اعتماد رو به رو خواهید شد. او کسی است که می توانید به او اعتماد کنید و مالتان را به او بسپارید و آن شخص نیز مال شما را همان طور که گرفته باز می دهد.

اگر کمد را در اتاق خودتان ببینیدپ، چنین شخصی به خانه شما راه خواهد یافت. و چنانچه در محل کارتان باشد، از نظر شغلی به او اعتماد می‌کنید.

چوب و تخته و الوار وبال و گرفتاری و مردم منافق‌اند. اگر در خواب ببینید که یک کمد چوبی یا مبل خریده اید برای خود وبال و گرفتاری درست می‌کنید.

همچنین می توانید تعبیر خواب چوب را در تعبیرک مشاهده و بخوانید.

کارل یونگ می‌ گوید :

خواب دیدن اینکه شما در کمد لباس پنهان می شوید، بیانگر این است که تلاش می کنید از خودتان در مقابل صدمه دیدن، چه احساسی حتی فیزیکی، حفاظت کنید.

تعبیر خواب کمد خالی :

تعبیر خواب کمد خالی و یا حتی گنجه های خالی در رویا نشان می دهد که، شما وارد یک محیط جدید و شلوغ خواهید شد.

اگر در خواب، خود را مشغول پر کردن کمد خالی خود کرده و لباس هایی را به ترتیب در آن بچینید، به این معناست که شما به خانه و محله جدیدی نقل مکان خواهید کرد. و در مدت زمان کوتاهی خواهید توانست با همسایه های و اطرافیان خود ارتباط دوستانه ای برقرار کنید.

گاهی تعبیر خواب کمد خالی می تواند به دوستان و خانواده شما مربوط شود.

تعبیر خواب کمد دیواری :

تعبیر خواب کمد دیواری که سعی دارید درخواب آن را قفل کنید، اشاره به تغییر شغل و کسب و کار دارد. که همراه با موفقیت و پیشرفت است.

تعبیر کمد دیواری که از دیوار بیرون کشیده و آن را دیگر استفاده نمی کنید، به این معناست که شما با افرادی که در یک مهمانی آشنا شده اید وارد تجارت جدیدی می شوید. که سودآور بوده و جهانبینی شما را نیز افزایش می دهد.

کمد دیواری پر از اشیا نشان می دهد که، شما از اقوامتان مبلغی دریافت می‌کنید. و با آن خانه خود را سر و سامان می‌بخشید.

 

 

مقالات مرتبط

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از

1 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
همه خواب ها
1
0
اگر تعبیر خواب رایگان میخواهید در این بخش بنویسیدx